česky 
 

AKTUALITY

Ch. Sweet Indeed Michalangelo - náš nový chovný pes

[21.1.2010] Champion Sweet Indeed Michalangelo - import Itálie, čistá krev Misty Meadows (nejprestižnější chovatelská stanice čivav na světě) je novým přírůstkem v naší chovatelské stanici.

 Sweet Indeed Michalangelo - šampion, import Itálie, čistá krev Misty Meadows je nádherný pes vyjímečné povahy a jsem velmi ráda, že jsem jeho pyšnou majitelkou. Miky je u nás doma od podzimu letošního roku a nyní mohu s naprostým uspokojením konstatovat, že mám radost nejen z prestižních výstavních titulů, které za svůj život získal, ale naprosto mě okouzlilo, jaká je jeho skvělá povaha a výjimčný charakter, proto mám z tohoto psa obrovskou radost.

Miky je pes, který se ničeho a nikoho nebojí, perfektně se chová k ostatním psům a ke štěňatům, která vychovává a kamarádí s nimi. Nepřekvapila ho změna pŕostředí a bez problémů se nechá strhnout ke zdolávání dráhy agility v Troji, i ve sněhu mezi ostatními, i velkými psy, ačkoliv se agility nikdy nevěnoval a je to pro něho novinka.

Michalangelo bude krýt pouze feny v mojí chovatelské stanici a přijímám záznamy na štěňata, kterým bude otcem. Případné vážné zájemce o štěně po něm ráda seznámím se svými chovatelskými úmysly a plánovaným krytím, hlavně však s Mikym osobně :) aby jste si obrázek o otci svého budoucího štěňátka mohli udělat sami.


 

AMBRA © 2009 ambra@iol.cz | Věra Brunclíková | +420 602 368 265
Mezinárodně uznaná chovatelská stanice reg. číslo 1403/97 založena 18.7. 1997 - odchovány vrhy A - H
Psí škola | Border kolie | Pudl královský | Jorkšírský teriér