česky 
 

AKTUALITY

Představujeme vrh H

[5.1.2011] Fotky čivaviček z vrhu H

 V pondělí 6. 12. se fence Alpaca Bohemia Platina narodila tři štěňátka - vrh H.  Alpaca - domácky Lejdynka -  se o štěňátka pečlivě stará. Otcem štěňátek je CH. Sweet Indeed Michalangelo (import Itálie).

 

Čivavky dostali jména Henry, Harry a Hermiona - také v tomto vrhu jsou dva kluci a jedna slečinka, aby si naše psí holky - mámy nezáviděli :) Je radost pozorovat je a trávit s nimi spoustu času při jejich prvním objevování světa mimo pelíšek.

 

V roce 2009 jsme žádná štěňátka neměli a nyní, po skoro dvou letech, máme hned tři vrhy, takže si s čivavičkami užívám celé dny mazlení a hraní. Sice jsem si naplánovala zimní psí mateřskou dovolenou, abych se jim mohla maximálně věnovat, ale v polovině prosince jsem uklouzla na ledu, narazila si pořádně záda  ... Také mám ruku od ramena až přes dlaň v sádře, jednu zlomenou - druhou pohmožděnou. A z psí mateřské se stala rázem jenom dovolená, protože zvládám jenom mít psíky na klíně a hladit je, rozmazlovat a pozorovat ... Jsou nádherní a doufám, že jejich noví majitelé budou samí laskaví lidé.

 

 

 


 

AMBRA © 2009 ambra@iol.cz | Věra Brunclíková | +420 602 368 265
Mezinárodně uznaná chovatelská stanice reg. číslo 1403/97 založena 18.7. 1997 - odchovány vrhy A - H
Psí škola | Border kolie | Pudl královský | Jorkšírský teriér